Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | AA 0154MBS |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Blad van fijn geborsteld, mat afgelakt mangohout en mangohouten kegelpoot |
| Lengte | 150 cm |
| Breedte | 150 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Vorm | Rond |
| Aantal personen | 4 – 6 personen |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Ronde Eettafel Premana Mangohout Bruin – 150cm
889,-
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AA 0154MBS |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Blad van fijn geborsteld, mat afgelakt mangohout en mangohouten kegelpoot |
| Lengte | 150 cm |
| Breedte | 150 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Vorm | Rond |
| Aantal personen | 4 – 6 personen |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |





