Home Zitmeubels Poef Avah Bouclé 80cm – Taupe
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 96302 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Stof & Dennenhout fineer |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Vorm | Rond |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Nieuw
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFoam Cleaner – Vlekverwijderaar12,95Niet op voorraad -
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeRoyal Textile Protector Spray12,95Op voorraad
Eleonora
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Poef Avah Bouclé 80cm – Taupe
249,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 96302 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Stof & Dennenhout fineer |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Vorm | Rond |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeRoyal Textile Protector Spray12,95Op voorraad
-
Nieuw
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFoam Cleaner – Vlekverwijderaar12,95Niet op voorraad














