Home Zitmeubels Poef Avah Bouclé 41cm – Taupe
Specificaties
| Artikelnummer | 96300 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Stof & Dennenhout fineer |
| Lengte | 41 cm |
| Breedte | 41 cm |
| Hoogte | 44 cm |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Vorm | Rond |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeRoyal Textile Protector Spray12,95Op voorraad
-
Nieuw
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFoam Cleaner – Vlekverwijderaar12,95Niet op voorraad
Eleonora
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Poef Avah Bouclé 41cm – Taupe
119,- Oorspronkelijke prijs was: 119,-.59,-Huidige prijs is: 59,-.
Let op! dit product is een actie artikel en kan niet meer getourneerd worden
-50%
Op voorraad
1-2 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 96300 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Stof & Dennenhout fineer |
| Lengte | 41 cm |
| Breedte | 41 cm |
| Hoogte | 44 cm |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Vorm | Rond |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Nieuw
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFoam Cleaner – Vlekverwijderaar12,95Niet op voorraad -
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeRoyal Textile Protector Spray12,95Op voorraad















