Home Verlichting Vloerlamp Stellar Glas 3-lamps
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 7450/77 |
|---|---|
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Glazen kappen en metaal |
| Breedte | 32 cm |
| Hoogte | 164 cm |
| Gewicht | 9 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 32 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 3 |
Loft24
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Vloerlamp Stellar Glas 3-lamps
249,-
Op voorraad
Levertijd: 3-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 7450/77 |
|---|---|
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Glazen kappen en metaal |
| Breedte | 32 cm |
| Hoogte | 164 cm |
| Gewicht | 9 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 32 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 3 |






