Home Verlichting Vloerlamp Orbit Mangohout – 190 cm

Productomschrijving
Deze trendy vloerlamp ‘orbit XL’ is uitgevoerd in mango hout. De houten spijlen geven een sfeervolle licht verdeling en maakt deze lamp een echte eye-catcher! Deze lamp maakt onderdeel uit van de ‘orbit’ serie. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8473) te gebruiken.
Specificaties
| Artikelnummer | 7053/16 |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Massief mangohout |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Gewicht | 14 kg (inclusief verpakking), Kap (afmeting): Ø 23 cm |
| Merk | Loft24 |
| Aanbevolen onderhoud | Afnemen met een lichtvochtige doek |
| Diepte | 30 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 5 |
Vloerlamp Orbit Mangohout – 190 cm
0,-
Productomschrijving
Deze trendy vloerlamp ‘orbit XL’ is uitgevoerd in mango hout. De houten spijlen geven een sfeervolle licht verdeling en maakt deze lamp een echte eye-catcher! Deze lamp maakt onderdeel uit van de ‘orbit’ serie. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8473) te gebruiken.
Specificaties
| Artikelnummer | 7053/16 |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Massief mangohout |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Gewicht | 14 kg (inclusief verpakking), Kap (afmeting): Ø 23 cm |
| Merk | Loft24 |
| Aanbevolen onderhoud | Afnemen met een lichtvochtige doek |
| Diepte | 30 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 5 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Lumi – Zwart34,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen



