Home Cyber Monday Toro Bankje 185cm – Taupe
Specificaties
| Artikelnummer | YB 0041 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Stoffen bekleding en gepoedercoat metalen onderstel |
| Lengte | 185 cm |
| Breedte | 71 cm |
| Zitdiepte | 90 cm |
| Merk | Tower Living |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Toro Bankje 185cm – Taupe
689,- Oorspronkelijke prijs was: 689,-.499,-Huidige prijs is: 499,-.
-28%
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | YB 0041 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Stoffen bekleding en gepoedercoat metalen onderstel |
| Lengte | 185 cm |
| Breedte | 71 cm |
| Zitdiepte | 90 cm |
| Merk | Tower Living |




