Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Tafellampen Tafellamp Monsoe – smoke
Productomschrijving
Een tafellamp die functionaliteit en sfeer combineert. Het ontwerp geeft de ruimte een moderne uitstraling. Ideaal voor gebruik op een bureau, nachtkastje of dressoir. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215655 |
|---|---|
| Kleur | Smoke |
| Materiaal | Glas, IJzer, linnen |
| Bijzonderheden | Lamp inclusief schakelaar, UK adapter inbegrepen |
| Breedte | 41 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 41 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |
Tafellamp Monsoe – smoke
218,-
Productomschrijving
Een tafellamp die functionaliteit en sfeer combineert. Het ontwerp geeft de ruimte een moderne uitstraling. Ideaal voor gebruik op een bureau, nachtkastje of dressoir. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215655 |
|---|---|
| Kleur | Smoke |
| Materiaal | Glas, IJzer, linnen |
| Bijzonderheden | Lamp inclusief schakelaar, UK adapter inbegrepen |
| Breedte | 41 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 41 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Lumi – Zwart34,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen





