Home Verlichting Tafellampen Tafellamp Kiera – – Bronze (excl. kap)
Productomschrijving
Een elegante tafellamp die warmte toevoegt aan het interieur. Het zachte licht zorgt voor een rustige en gezellige sfeer. Perfect voor een stijlvolle verlichting op tafel. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | brass antique |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Rvs |
| Bijzonderheden | Lamp inclusief schakelaar, UK adapter inbegrepen |
| Breedte | 130 cm |
| Hoogte | 54,0 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Diepte | 130 cm |
| Type fitting | E27 – 2 Core CE |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |
Tafellamp Kiera – – Bronze (excl. kap)
179,-
Productomschrijving
Een elegante tafellamp die warmte toevoegt aan het interieur. Het zachte licht zorgt voor een rustige en gezellige sfeer. Perfect voor een stijlvolle verlichting op tafel. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | brass antique |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Rvs |
| Bijzonderheden | Lamp inclusief schakelaar, UK adapter inbegrepen |
| Breedte | 130 cm |
| Hoogte | 54,0 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Diepte | 130 cm |
| Type fitting | E27 – 2 Core CE |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Edi 6.4cm – 6W Dimbaar5,95Op voorraad 1-5 werkdagen




