Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Tafellampen Tafellamp Kars bronze (excl. kap)
Productomschrijving
Een tafellamp die direct een stijlvolle sfeer creëert. Het warme licht zorgt voor een aangename ambiance. Ideaal als decoratief accent in de woonkamer of slaapkamer. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215678 |
|---|---|
| Kleur | Bronze |
| Materiaal | Aluminium, Rvs |
| Bijzonderheden | Lamp inclusief schakelaar, UK adapter inbegrepen |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 13 cm |
| Type fitting | E27 – 2 Core CE |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |
Tafellamp Kars bronze (excl. kap)
298,-
Productomschrijving
Een tafellamp die direct een stijlvolle sfeer creëert. Het warme licht zorgt voor een aangename ambiance. Ideaal als decoratief accent in de woonkamer of slaapkamer. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215678 |
|---|---|
| Kleur | Bronze |
| Materiaal | Aluminium, Rvs |
| Bijzonderheden | Lamp inclusief schakelaar, UK adapter inbegrepen |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 13 cm |
| Type fitting | E27 – 2 Core CE |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Lumi – Amber34,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen




