Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Tafellampen Tafellamp Jazzy 73cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Tafellamp Jazzy combineert een speels design met warme verlichting – een stijlvolle toevoeging aan je interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 213390 |
|---|---|
| Kleur | Amber |
| Materiaal | Glas, IJzer |
| Lengte | 51 cm |
| Breedte | 51 cm |
| Hoogte | 73 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Tafellamp Jazzy 73cm
288,-
In nabestelling
(verwacht 11/05/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Tafellamp Jazzy combineert een speels design met warme verlichting – een stijlvolle toevoeging aan je interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 213390 |
|---|---|
| Kleur | Amber |
| Materiaal | Glas, IJzer |
| Lengte | 51 cm |
| Breedte | 51 cm |
| Hoogte | 73 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeWandlamp Ovo – Zwart69,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen






