Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Tafellampen Tafellamp Haspen – natural
Productomschrijving
Een stijlvolle lamp die een zachte gloed verspreidt in de ruimte. Het ontwerp past moeiteloos in verschillende interieurstijlen. Perfect om een warme en rustige sfeer te creëren. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215654 |
|---|---|
| Kleur | Natural |
| Materiaal | IJzer, Marmer |
| Bijzonderheden | Lamp inclusief schakelaar, UK adapter inbegrepen |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 64 cm |
| Gewicht | 9 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 36 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |
Tafellamp Haspen – natural
248,-
Productomschrijving
Een stijlvolle lamp die een zachte gloed verspreidt in de ruimte. Het ontwerp past moeiteloos in verschillende interieurstijlen. Perfect om een warme en rustige sfeer te creëren. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215654 |
|---|---|
| Kleur | Natural |
| Materiaal | IJzer, Marmer |
| Bijzonderheden | Lamp inclusief schakelaar, UK adapter inbegrepen |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 64 cm |
| Gewicht | 9 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 36 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |




