Home Tafels Sidetables Sidetable Willox Linnen en eiken 140cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Consoletafel Willox in bruin is een veelzijdig meubel voor in hal, eetkamer of achter de bank.
Specificaties
| Artikelnummer | 214291 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Metaal, Eiken, linnen, Multiplex |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 62 kg |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Sidetable Willox Linnen en eiken 140cm
1.180,-
In nabestelling
(verwacht 03/08/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Consoletafel Willox in bruin is een veelzijdig meubel voor in hal, eetkamer of achter de bank.
Specificaties
| Artikelnummer | 214291 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Metaal, Eiken, linnen, Multiplex |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 62 kg |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Richmond Interiors |












