Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Sidetables Sidetable Ashford Eiken 140cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Console Ashford is afgewerkt in donker eikenfineer en heeft een opvallend sculpturaal onderstel. Een rijk statementstuk dat structuur en contrast brengt in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 214126 |
|---|---|
| Kleur | dark brown |
| Materiaal | Eiken, Eiken fineer, Multiplex |
| Lengte | 35 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Sidetable Ashford Eiken 140cm
876,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Console Ashford is afgewerkt in donker eikenfineer en heeft een opvallend sculpturaal onderstel. Een rijk statementstuk dat structuur en contrast brengt in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 214126 |
|---|---|
| Kleur | dark brown |
| Materiaal | Eiken, Eiken fineer, Multiplex |
| Lengte | 35 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Richmond Interiors |










