Home Tafels Eettafels Ronde eettafels Ronde Eettafel Central Acaciahout, 130cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 5595/15D |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Acaciahout met een warme bruine finish |
| Lengte | 130 cm |
| Breedte | 130 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Vorm | Rond |
| Lengte tafelblad | 130 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Hoogte onderkant tafel | 73 cm |
Loft24
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Ronde Eettafel Central Acaciahout, 130cm
549,-
In nabestelling
(verwacht 19/05/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 5595/15D |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Acaciahout met een warme bruine finish |
| Lengte | 130 cm |
| Breedte | 130 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Vorm | Rond |
| Lengte tafelblad | 130 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Hoogte onderkant tafel | 73 cm |










