Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Eettafels Ronde Eettafel Bloomville segrijn lederlook Ø140cm – Zwart
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 212355 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Blad van PU leer en metalen onderstel |
| Lengte | 140 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 118 |
| Vorm | Rond |
| Aantal personen | 4 – 6 personen |
| Lengte tafelblad | 140 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Hoogte onderkant tafel | 70 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Ronde Eettafel Bloomville segrijn lederlook Ø140cm – Zwart
1.678,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 212355 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Blad van PU leer en metalen onderstel |
| Lengte | 140 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 118 |
| Vorm | Rond |
| Aantal personen | 4 – 6 personen |
| Lengte tafelblad | 140 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Hoogte onderkant tafel | 70 cm |









