Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Bartafels Ronde Bartafel Revelin Mangohout 80cm – Zwart
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Deze ronde versie van de bartafel Revelin combineert een donkerbruin blad met geborsteld gouden poten. Een verfijnd stuk voor keukens of barhoeken.
Specificaties
| Artikelnummer | 213996 |
|---|---|
| Kleur | dark brown |
| Materiaal | Metaal, mango |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 105 cm |
| Gewicht | 40 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Ronde Bartafel Revelin Mangohout 80cm – Zwart
884,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Deze ronde versie van de bartafel Revelin combineert een donkerbruin blad met geborsteld gouden poten. Een verfijnd stuk voor keukens of barhoeken.
Specificaties
| Artikelnummer | 213996 |
|---|---|
| Kleur | dark brown |
| Materiaal | Metaal, mango |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 105 cm |
| Gewicht | 40 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Richmond Interiors |







