Home Tafels Salontafels Alle salontafels Organische Salontafel Shamrock Maya Set van 2 stuks
Productomschrijving
Deze prachtige salontafel set van 2 is ontworpen in een organische vorm en uitgevoerd in hoogwaardig teakhout met een eigentijdse donkerbruine kleur. Deze combinatie zorgt ervoor dat deze tafels zowel stijl als duurzaamheid uitstralen. Het unieke frame met een golfpatroon en het unieke ontwerp van het tafelblad zorgen voor een speelse, maar verfijnde uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 2724/19R |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Set | Set |
| Zelf monteren? | Nee |
| Materiaal | Teakhout |
| Lengte | 62/77 cm |
| Breedte | 37/60 cm |
| Hoogte | 42/38 cm |
| Gewicht | 20 kg (inclusief verpakking) |
| Vorm | Organisch |
| Merk | Loft24 |
| Aanbevolen onderhoud | Afnemen met een lichtvochtige doek |
Organische Salontafel Shamrock Maya Set van 2 stuks
299,-
Productomschrijving
Deze prachtige salontafel set van 2 is ontworpen in een organische vorm en uitgevoerd in hoogwaardig teakhout met een eigentijdse donkerbruine kleur. Deze combinatie zorgt ervoor dat deze tafels zowel stijl als duurzaamheid uitstralen. Het unieke frame met een golfpatroon en het unieke ontwerp van het tafelblad zorgen voor een speelse, maar verfijnde uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 2724/19R |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Set | Set |
| Zelf monteren? | Nee |
| Materiaal | Teakhout |
| Lengte | 62/77 cm |
| Breedte | 37/60 cm |
| Hoogte | 42/38 cm |
| Gewicht | 20 kg (inclusief verpakking) |
| Vorm | Organisch |
| Merk | Loft24 |
| Aanbevolen onderhoud | Afnemen met een lichtvochtige doek |







