Home Tafels Eettafels Marmeren & Travertin eettafels Organische Eettafel Trocadero 220 x 100 cm marmer – Zwart
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 211709 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | IJzer, Marmer, Multiplex |
| Lengte | 220 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Gewicht | 138 |
| Vorm | Organisch |
| Aantal personen | 6 – 8 personen |
| Lengte tafelblad | 220 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Hoogte onderkant tafel | 72 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Organische Eettafel Trocadero 220 x 100 cm marmer – Zwart
1.842,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 211709 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | IJzer, Marmer, Multiplex |
| Lengte | 220 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Gewicht | 138 |
| Vorm | Organisch |
| Aantal personen | 6 – 8 personen |
| Lengte tafelblad | 220 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Hoogte onderkant tafel | 72 cm |







