Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Eettafels Organische Eettafel Sherman 230 x 139 cm – Bruin
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 212324 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Acaciahout |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 139 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 179,1 |
| Vorm | Organisch |
| Aantal personen | 6 – 8 personen |
| Lengte tafelblad | 230 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Hoogte onderkant tafel | 68 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Organische Eettafel Sherman 230 x 139 cm – Bruin
3.148,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 212324 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Acaciahout |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 139 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 179,1 |
| Vorm | Organisch |
| Aantal personen | 6 – 8 personen |
| Lengte tafelblad | 230 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Hoogte onderkant tafel | 68 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeSalontafel Steven Mangohout 50 x 50 cm139,-Niet op voorraad






