Home Cyber Monday Organische Eettafel Rockyard Faux Marmer – 100 cm
Specificaties
| Artikelnummer | 212865 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Faux marmer en ijzer |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | Het product wordt geleverd in 2 pakketten: |
| Vorm | Organisch |
| Aantal personen | 1-2 personen |
| Lengte tafelblad | 100 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Organische Eettafel Rockyard Faux Marmer – 100 cm
1.378,- Oorspronkelijke prijs was: 1.378,-.826,80Huidige prijs is: 826,80.
-40%
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 212865 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Faux marmer en ijzer |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | Het product wordt geleverd in 2 pakketten: |
| Vorm | Organisch |
| Aantal personen | 1-2 personen |
| Lengte tafelblad | 100 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |





