Home Zitmeubels Banken Eetkamerbanken Hoek Eetkamerbank Rosora 100cm Beige (Links)
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | HU 0087 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Chenille bekleding en metalen onderstel |
| Hoogte | 91 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Zithoogte | 51 cm |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Diepte | 166 cm |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Hoek Eetkamerbank Rosora 100cm Beige (Links)
589,-
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | HU 0087 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Chenille bekleding en metalen onderstel |
| Hoogte | 91 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Zithoogte | 51 cm |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Diepte | 166 cm |




