Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 250035 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Acryl & ijzer |
| Bijzonderheden | Voltage 220-240 / Max. 50/60HZ |
| Breedte | 42 cm |
| Hoogte | 21 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 42 cm |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | E27 |
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Hanglamp Nims
79,95
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 250035 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Acryl & ijzer |
| Bijzonderheden | Voltage 220-240 / Max. 50/60HZ |
| Breedte | 42 cm |
| Hoogte | 21 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 42 cm |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | E27 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeHanglamp Aya 3 Ø45 – Naturel139,-Niet op voorraad













