Home Zitmeubels Fauteuil Francis Grove Bouclé – Taupe
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 96317 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Flou bouclé stof en houten frame |
| Breedte | 68 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Zitdiepte | 57 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Gewicht | 17 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Diepte | 82 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
Eleonora
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Fauteuil Francis Grove Bouclé – Taupe
699,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 96317 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Flou bouclé stof en houten frame |
| Breedte | 68 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Zitdiepte | 57 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Gewicht | 17 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Diepte | 82 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Sharon Bouclé – Zand579,-Op voorraad 2-5 werkdagen
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen













































