Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 96394 |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Eiken hout |
| Lengte | 300 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 99 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Lengte tafelblad | 300 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Eleonora |
| Hoogte onderkant tafel | 69 cm |
| Lengte tussen de poten | 220 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeZelfklevende Viltstrook – 10 x 100cm9,95Op voorraad
Eleonora
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Eettafel Dex Eiken Naturel – 300 cm
1.499,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 96394 |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Eiken hout |
| Lengte | 300 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 99 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Lengte tafelblad | 300 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Eleonora |
| Hoogte onderkant tafel | 69 cm |
| Lengte tussen de poten | 220 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeZelfklevende Viltstrook – 10 x 100cm9,95Op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad




















