Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Eetkamerstoel Riviera – Donker grijs
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0122 |
|---|---|
| Kleur | Donkergrijs |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Bekleed met stof Brego (100% polyester) en gepoedercoat metalen onderstel |
| Bijzonderheden | 180 graden draaibaar |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 88 cm |
| Zitdiepte | 44 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 65 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Eetkamerstoel Riviera – Donker grijs
199,-
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0122 |
|---|---|
| Kleur | Donkergrijs |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Bekleed met stof Brego (100% polyester) en gepoedercoat metalen onderstel |
| Bijzonderheden | 180 graden draaibaar |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 88 cm |
| Zitdiepte | 44 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 65 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Peter – Groen599,-Niet op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen





