Home Zitmeubels Eetkamerstoel Lindesteun – Bouclé zand
Productomschrijving
Loft24 Eetkamerstoel Lindesteun – Bouclé zand
Deze trendy eetkamerstoel is uitgevoerd in bouclé met een metalen frame. De stoel zit erg comfortabel, dus een trendy stoel met een hoog comfort! De stoel is in verschillende kleuren uitgevoerd, namelijk grijs, wit en een zandkleur.
Loft24 Eetkamerstoel Lindesteun – Bouclé zand kopen?
Bestel de eetkamerstoel Lindesteun gemakkelijk online en ontvang de eetkamerstoel Lindesteun dezelfde week gratis in huis.
Specificaties
| Artikelnummer | 4521/54 |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Bouclé stof |
| Breedte | 48 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Zitdiepte | 41 cm |
| Zithoogte | 47 cm |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 58 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeRoyal Textile Protector Spray12,95Op voorraad
Eetkamerstoel Lindesteun – Bouclé zand
59,- Oorspronkelijke prijs was: 59,-.25,-Huidige prijs is: 25,-.
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk)., Let op! dit product is een actie artikel en kan niet meer getourneerd worden
Productomschrijving
Loft24 Eetkamerstoel Lindesteun – Bouclé zand
Deze trendy eetkamerstoel is uitgevoerd in bouclé met een metalen frame. De stoel zit erg comfortabel, dus een trendy stoel met een hoog comfort! De stoel is in verschillende kleuren uitgevoerd, namelijk grijs, wit en een zandkleur.
Loft24 Eetkamerstoel Lindesteun – Bouclé zand kopen?
Bestel de eetkamerstoel Lindesteun gemakkelijk online en ontvang de eetkamerstoel Lindesteun dezelfde week gratis in huis.
Specificaties
| Artikelnummer | 4521/54 |
|---|---|
| Kleur | Zand |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Bouclé stof |
| Breedte | 48 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Zitdiepte | 41 cm |
| Zithoogte | 47 cm |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 58 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeRoyal Textile Protector Spray12,95Op voorraad









