Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Eetkamerstoel Ferro – Groen
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | NC 0008 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Tower Living Lederlook: 100% Polyester – 20.000 Toeren |
| Bijzonderheden | Het onderstel kan per stofkleur verschillen qua kleur en afwerking |
| Breedte | 47 cm |
| Hoogte | 88 cm |
| Zitdiepte | 44 cm |
| Zithoogte | 51 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Eetkamerstoel Ferro – Groen
149,-
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | NC 0008 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Tower Living Lederlook: 100% Polyester – 20.000 Toeren |
| Bijzonderheden | Het onderstel kan per stofkleur verschillen qua kleur en afwerking |
| Breedte | 47 cm |
| Hoogte | 88 cm |
| Zitdiepte | 44 cm |
| Zithoogte | 51 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |





