Home Cyber Monday Eetkamerstoel Croft met ronde rug – Bouclé Wit
Productomschrijving
Loft24 Eetkamerstoel Croft met ronde rug – Bouclé Wit
Deze armstoel ‘boucle ronde rug’ is uitgevoerd in bouclé met een metalen onderstel. De rug is afgewerkt met een ronding. Dit geeft de stoel een chique en speelse uitstraling. De stoel heeft een comfortabele zit. Dus een trendy stoel met hoog comfort!
De stoel is verkrijgbaar in 2 verschillende kleuren.
Loft24 Eetkamerstoel Croft met ronde rug – Bouclé Wit kopen?
Bestel de eetkamerstoel Croft gemakkelijk online en ontvang de eetkamerstoel dezelfde week gratis in huis.
Specificaties
| Artikelnummer | 4523/52B |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Bouclé stof |
| Breedte | 62 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Zithoogte | 49 cm |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 61 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeRoyal Textile Protector Spray12,95Op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad
Eetkamerstoel Croft met ronde rug – Bouclé Wit
129,- Oorspronkelijke prijs was: 129,-.29,-Huidige prijs is: 29,-.
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk)., Let op! dit product is een actie artikel en kan niet meer getourneerd worden
Productomschrijving
Loft24 Eetkamerstoel Croft met ronde rug – Bouclé Wit
Deze armstoel ‘boucle ronde rug’ is uitgevoerd in bouclé met een metalen onderstel. De rug is afgewerkt met een ronding. Dit geeft de stoel een chique en speelse uitstraling. De stoel heeft een comfortabele zit. Dus een trendy stoel met hoog comfort!
De stoel is verkrijgbaar in 2 verschillende kleuren.
Loft24 Eetkamerstoel Croft met ronde rug – Bouclé Wit kopen?
Bestel de eetkamerstoel Croft gemakkelijk online en ontvang de eetkamerstoel dezelfde week gratis in huis.
Specificaties
| Artikelnummer | 4523/52B |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Bouclé stof |
| Breedte | 62 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Zithoogte | 49 cm |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 61 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeRoyal Textile Protector Spray12,95Op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad










