Home Cyber Monday Eetkamerbank Seda 185 cm – Grijs
Specificaties
| Artikelnummer | NC 0205 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Zwart gecoat stalen onderstel en zitting bekleed met textiel (100% polyester) |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Zithoogte | 49 cm |
| Gewicht | 36 kg |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Eetkamerbank Seda 185 cm – Grijs
669,- Oorspronkelijke prijs was: 669,-.475,-Huidige prijs is: 475,-.
-29%
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | NC 0205 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Zwart gecoat stalen onderstel en zitting bekleed met textiel (100% polyester) |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Zithoogte | 49 cm |
| Gewicht | 36 kg |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |





