Home Zitmeubels Banken Eetkamerbanken Eetkamerbank Rosora 160 cm – Grijs
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | HU 0075 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Chenille bekleding en metalen onderstel |
| Hoogte | 91 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Zithoogte | 51 cm |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Diepte | 160 cm |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Eetkamerbank Rosora 160 cm – Grijs
489,-
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | HU 0075 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Chenille bekleding en metalen onderstel |
| Hoogte | 91 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Zithoogte | 51 cm |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Diepte | 160 cm |







