Home Zitmeubels Banken Alle Banken Eetkamerbank Ferro 205 cm – Donkerbruin
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | NC 0063 |
|---|---|
| Kleur | Donkerbruin |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Tower Living Lederlook: 100% Polyester – 20.000 Toeren |
| Bijzonderheden | Het onderstel kan per stofkleur verschillen qua kleur en afwerking |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 87 cm |
| Zitdiepte | 42 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Gewicht | 48 kg |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Eetkamerbank Ferro 205 cm – Donkerbruin
699,-
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | NC 0063 |
|---|---|
| Kleur | Donkerbruin |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Tower Living Lederlook: 100% Polyester – 20.000 Toeren |
| Bijzonderheden | Het onderstel kan per stofkleur verschillen qua kleur en afwerking |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 87 cm |
| Zitdiepte | 42 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Gewicht | 48 kg |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |




