Home Zitmeubels Banken Alle Banken Eetkamerbank Belmonte 185 cm – Groen
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | NC 0143 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Metalen onderstel met vintage afwerking en zitting bekleed met textiel (100% polyester) |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Zitdiepte | 42 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Gewicht | 37 kg |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Eetkamerbank Belmonte 185 cm – Groen
679,-
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | NC 0143 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Metalen onderstel met vintage afwerking en zitting bekleed met textiel (100% polyester) |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Zitdiepte | 42 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Gewicht | 37 kg |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |




