Home Zitmeubels Draaifauteuil Connor – Taupe
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 96349 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Donna stof & metaal |
| Bijzonderheden | 360° draaibaar |
| Breedte | 74,5 sm |
| Hoogte | 44,5 cm |
| Zitdiepte | 54 cm |
| Zithoogte | 44,5 cm |
| Gewicht | 14,3 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Diepte | 77 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
Eleonora
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Draaifauteuil Connor – Taupe
429,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 96349 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Donna stof & metaal |
| Bijzonderheden | 360° draaibaar |
| Breedte | 74,5 sm |
| Hoogte | 44,5 cm |
| Zitdiepte | 54 cm |
| Zithoogte | 44,5 cm |
| Gewicht | 14,3 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Diepte | 77 cm |









