Home Zitmeubels Fauteuils Bruine fauteuils Draaifauteuil Caldes – Wit/grijs
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0426 |
|---|---|
| Kleur | Wit grijs |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Bekleed met Ted stof en metalen voet |
| Hoogte | 84 cm |
| Zitdiepte | 60 cm |
| Zithoogte | 51 cm |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Diepte | 70 cm |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Draaifauteuil Caldes – Wit/grijs
299,-
Op voorraad
Levertijd: 5-10 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0426 |
|---|---|
| Kleur | Wit grijs |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Bekleed met Ted stof en metalen voet |
| Hoogte | 84 cm |
| Zitdiepte | 60 cm |
| Zithoogte | 51 cm |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Diepte | 70 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Sharon Bouclé – Zand579,-Op voorraad 2-5 werkdagen





