Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Draaibare Eetkamerstoel Raster Velvet – Rich Champagne
Productomschrijving
Deze stijlvolle draaibare eetkamerstoel met een metalen onderstel voegt een modern accent toe aan ieder interieur. Verkrijgbaar in drie verschillende stoffen en meerdere kleuren, biedt deze stoel niet alleen comfort, maar ook veelzijdigheid. Combineer de stoel met de bijpassende eetkamerbank en barstoel. De stoel is per 2 stuks verpakt.
Specificaties
| Artikelnummer | 4954/55H |
|---|---|
| Kleur | Champagne |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Velvet rich stof |
| Breedte | 63 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 60 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad
Draaibare Eetkamerstoel Raster Velvet – Rich Champagne
169,-
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Productomschrijving
Deze stijlvolle draaibare eetkamerstoel met een metalen onderstel voegt een modern accent toe aan ieder interieur. Verkrijgbaar in drie verschillende stoffen en meerdere kleuren, biedt deze stoel niet alleen comfort, maar ook veelzijdigheid. Combineer de stoel met de bijpassende eetkamerbank en barstoel. De stoel is per 2 stuks verpakt.
Specificaties
| Artikelnummer | 4954/55H |
|---|---|
| Kleur | Champagne |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Velvet rich stof |
| Breedte | 63 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 60 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen














