Home Cyber Monday Draaibare Eetkamerstoel Ortana – Donkerbruin
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0156 |
|---|---|
| Kleur | Donkerbruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Zitting bekleed met Alpine stof en zwarte metalen onderstel |
| Breedte | 66 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Zithoogte | 51 cm |
| Hoogte armleuning | 65 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Draaibare Eetkamerstoel Ortana – Donkerbruin
159,- Oorspronkelijke prijs was: 159,-.109,-Huidige prijs is: 109,-.
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
-31%
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0156 |
|---|---|
| Kleur | Donkerbruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Zitting bekleed met Alpine stof en zwarte metalen onderstel |
| Breedte | 66 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Zithoogte | 51 cm |
| Hoogte armleuning | 65 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |





