Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Draaibare Eetkamerstoel Imola Bouclé – Beige
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0282 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Bouclé stof en gepoedercoat metalen onderstel |
| Bijzonderheden | 180 graden draaibaar |
| Breedte | 66 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 68 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Draaibare Eetkamerstoel Imola Bouclé – Beige
229,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0282 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Bouclé stof en gepoedercoat metalen onderstel |
| Bijzonderheden | 180 graden draaibaar |
| Breedte | 66 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Zithoogte | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 68 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Peter – Groen599,-Niet op voorraad





