Home Cyber Monday Draaibare Eetkamerstoel Campo Teddy – Wit
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0125 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Bekleed met teddy stof en gepoedercoat metalen onderstel |
| Bijzonderheden | Zitting is draaibaar |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Zithoogte | 49 cm |
| Hoogte armleuning | 65 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Draaibare Eetkamerstoel Campo Teddy – Wit
169,- Oorspronkelijke prijs was: 169,-.109,-Huidige prijs is: 109,-.
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
-36%
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0125 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Bekleed met teddy stof en gepoedercoat metalen onderstel |
| Bijzonderheden | Zitting is draaibaar |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Zithoogte | 49 cm |
| Hoogte armleuning | 65 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen





