Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Draaibare Eetkamerstoel Amaro – Beige
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0261 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Stoffen zitting en gepoedercoat stalen onderstel |
| Bijzonderheden | 180 graden draaibaar |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 89 cm |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Zithoogte | 52 cm |
| Hoogte armleuning | 66 cm |
| Gewicht | 9 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Draaibare Eetkamerstoel Amaro – Beige
199,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0261 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Stoffen zitting en gepoedercoat stalen onderstel |
| Bijzonderheden | 180 graden draaibaar |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 89 cm |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Zithoogte | 52 cm |
| Hoogte armleuning | 66 cm |
| Gewicht | 9 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |





