Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Draaibare Eetkamerstoel Alba – Beige
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0145 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Stoffen bekleding met metalen onderstel |
| Breedte | 66 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Zithoogte | 51 cm |
| Hoogte armleuning | 65 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Draaibare Eetkamerstoel Alba – Beige
179,-
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Op voorraad
2-4 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0145 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Stoffen bekleding met metalen onderstel |
| Breedte | 66 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Zithoogte | 51 cm |
| Hoogte armleuning | 65 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen





