Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 230240 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Materiaal | Metaal, Stof, multiplex & essenhout fineer |
| Bijzonderheden | Maximum draagcapaciteit is 150kg NL |
| Hoogte | 50 cm |
| Zitdiepte | 95 cm |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
| Diepte | 42 cm |
| Type fitting | 8720874591375 |
Onderhoud
Regelmatig stofzuigen
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Barkruk Skola – Taupe (zithoogte 67cm)
139,-
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Kleur
Specificaties
| Artikelnummer | 230240 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Materiaal | Metaal, Stof, multiplex & essenhout fineer |
| Bijzonderheden | Maximum draagcapaciteit is 150kg NL |
| Hoogte | 50 cm |
| Zitdiepte | 95 cm |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
| Diepte | 42 cm |
| Type fitting | 8720874591375 |
Onderhoud
Regelmatig stofzuigen
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad

































