Home Cyber Monday Zuil Irina Marmer, 74cm hoog
Specificaties
| Artikelnummer | MG 9387-C |
|---|---|
| Kleur | Brons |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Powder coating |
| Lengte | 23 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Tower Living |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Zuil Irina Marmer, 74cm hoog
119,- Oorspronkelijke prijs was: 119,-.85,-Huidige prijs is: 85,-.
-29%
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | MG 9387-C |
|---|---|
| Kleur | Brons |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Powder coating |
| Lengte | 23 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Tower Living |






