Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Accessoires Zuil met opbergruimte Ironville Marmer en Brass 110 x 35cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 211883 |
|---|---|
| Kleur | Zwart/Goud |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Marmeren blad en MDF met brass afwerking |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 110 cm |
| Gewicht | 46,5 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 35 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Zuil met opbergruimte Ironville Marmer en Brass 110 x 35cm
859,-
In nabestelling
(verwacht 18/05/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 211883 |
|---|---|
| Kleur | Zwart/Goud |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Marmeren blad en MDF met brass afwerking |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 110 cm |
| Gewicht | 46,5 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 35 cm |







