Productomschrijving
By-Boo Wijnkast Ventana Metaal en Glas 60 x 179 cm
Leuke industriële wijnkast Ventana van het merk By-Boo. De kast is gemaakt van metaal in combinatie met glas. De kast heeft 2 deuren, 2 laden en een handig rek voor jouw wijnglazen
By-Boo Wijnkast Ventana Metaal en Glas 60 x 179 cm kopen?
Bestel de Wijnkast Ventana met glazen deuren online en ontvang de Wijnkast Ventana dezelfde week gratis in huis.
Wil je de By-Boo Wijnkast Ventana met glazen deuren in het echt bekijken? Kom dan langs in ons experience center. Onze medewerkers helpen je graag.
Specificaties
| Artikelnummer | 194005 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Glas, Metaal |
| Bijzonderheden | Uitgevoerd met 2 deuren en 2 laden, Wijnrek |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 179 cm |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 38 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad
Wijnkast Ventana Metaal en Glas 60 x 179 cm
499,-
Productomschrijving
By-Boo Wijnkast Ventana Metaal en Glas 60 x 179 cm
Leuke industriële wijnkast Ventana van het merk By-Boo. De kast is gemaakt van metaal in combinatie met glas. De kast heeft 2 deuren, 2 laden en een handig rek voor jouw wijnglazen
By-Boo Wijnkast Ventana Metaal en Glas 60 x 179 cm kopen?
Bestel de Wijnkast Ventana met glazen deuren online en ontvang de Wijnkast Ventana dezelfde week gratis in huis.
Wil je de By-Boo Wijnkast Ventana met glazen deuren in het echt bekijken? Kom dan langs in ons experience center. Onze medewerkers helpen je graag.
Specificaties
| Artikelnummer | 194005 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Glas, Metaal |
| Bijzonderheden | Uitgevoerd met 2 deuren en 2 laden, Wijnrek |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 179 cm |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 38 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad










