Home Merken By-Boo By-Boo Wanddecoratie Wandpaneel Veck 70 x 140cm – Beige
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 260066 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Hout, IJzer, canvas |
| Bijzonderheden | Aangezien het gekreukelde/geplateerde effect volledig met de hand wordt bereikt, geven we onze kunstenaars richtlijnen om consistentie te garanderen. Toch kunnen er kleine verschillen zijn tussen de verschillende exemplaren |
| Hoogte | 5 cm |
| Zitdiepte | 140 cm |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 70 cm |
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Wandpaneel Veck 70 x 140cm – Beige
199,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Specificaties
| Artikelnummer | 260066 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Hout, IJzer, canvas |
| Bijzonderheden | Aangezien het gekreukelde/geplateerde effect volledig met de hand wordt bereikt, geven we onze kunstenaars richtlijnen om consistentie te garanderen. Toch kunnen er kleine verschillen zijn tussen de verschillende exemplaren |
| Hoogte | 5 cm |
| Zitdiepte | 140 cm |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 70 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeOphanghaken Hooked – Zwart11,95Niet op voorraad









