Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Verlichting Wandlamp Penelope Glas, kleur Goud
Productomschrijving
De Penelope Wandlamp is de perfecte verlichting en decoratieve aanvulling voor jouw hal, gang of woonkamer. Hij geeft een warme en gastvrije sfeer, doordat het licht dimbaar is. Penelope is gemaakt van goudkleurig ijzer en glas, in een roaring 20s stijl. Vereist een dimbare E14 lamp (40watt).
Specificaties
| Artikelnummer | 211187 |
|---|---|
| Kleur | Gold |
| Materiaal | Glas, IJzer |
| Breedte | 22 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 11 cm |
| Type fitting | E14 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 2 |
Wandlamp Penelope Glas, kleur Goud
162,-
Productomschrijving
De Penelope Wandlamp is de perfecte verlichting en decoratieve aanvulling voor jouw hal, gang of woonkamer. Hij geeft een warme en gastvrije sfeer, doordat het licht dimbaar is. Penelope is gemaakt van goudkleurig ijzer en glas, in een roaring 20s stijl. Vereist een dimbare E14 lamp (40watt).
Specificaties
| Artikelnummer | 211187 |
|---|---|
| Kleur | Gold |
| Materiaal | Glas, IJzer |
| Breedte | 22 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 11 cm |
| Type fitting | E14 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 2 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeHanglamp Aya 3 Ø45 – Naturel139,-Niet op voorraad




