Home Verlichting Wandlampen Wandlamp Opal – Bronze
Productomschrijving
Een stijlvolle wandlamp die zowel praktisch als decoratief is. Het licht creëert een warme en uitnodigende sfeer. Ideaal voor een hal, slaapkamer of woonkamer. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215704 |
|---|---|
| Kleur | brass antique |
| Materiaal | Glas, IJzer, messing |
| Breedte | 26 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 13 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 2 |
Wandlamp Opal – Bronze
313,-
Productomschrijving
Een stijlvolle wandlamp die zowel praktisch als decoratief is. Het licht creëert een warme en uitnodigende sfeer. Ideaal voor een hal, slaapkamer of woonkamer. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215704 |
|---|---|
| Kleur | brass antique |
| Materiaal | Glas, IJzer, messing |
| Breedte | 26 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 13 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 2 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Lumi – Amber34,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Lumi – Zwart34,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen









