Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Verlichting Wandlamp Mylas
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 210860 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Acryl en metaal met zwarte afwerking |
| Bijzonderheden | Moet op een stroompunt aan de muur aangesloten worden |
| Breedte | 8 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 12 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 8 cm |
| Type fitting | LED |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Wandlamp Mylas
158,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 210860 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Acryl en metaal met zwarte afwerking |
| Bijzonderheden | Moet op een stroompunt aan de muur aangesloten worden |
| Breedte | 8 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 12 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 8 cm |
| Type fitting | LED |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |




