Home Verlichting Wandlampen Wandlamp Livia – Bronze large
Productomschrijving
Deze wandlamp is een stijlvolle oplossing voor extra sfeerlicht. Mooi als statement naast een spiegel of in een gang. Het strakke ontwerp houdt het rustig, maar geeft wel luxe uitstraling. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215710 |
|---|---|
| Kleur | brass antique |
| Materiaal | Glas, IJzer, messing |
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 48 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 12 cm |
| Type fitting | E14 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 2 |
Wandlamp Livia – Bronze large
210,-
Productomschrijving
Deze wandlamp is een stijlvolle oplossing voor extra sfeerlicht. Mooi als statement naast een spiegel of in een gang. Het strakke ontwerp houdt het rustig, maar geeft wel luxe uitstraling. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215710 |
|---|---|
| Kleur | brass antique |
| Materiaal | Glas, IJzer, messing |
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 48 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 12 cm |
| Type fitting | E14 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 2 |







