Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Accessoires Wandklok Blunt – zwart
Productomschrijving
Een moderne klok die rust en structuur brengt in het interieur. Het minimalistische ontwerp past binnen verschillende stijlen. Zo vormt het een tijdloos detail aan de muur. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215744 |
|---|---|
| Kleur | Black |
| Materiaal | IJzer |
| Lengte | 85 cm |
| Breedte | 85 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 85 cm |
Wandklok Blunt – zwart
235,-
Productomschrijving
Een moderne klok die rust en structuur brengt in het interieur. Het minimalistische ontwerp past binnen verschillende stijlen. Zo vormt het een tijdloos detail aan de muur. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215744 |
|---|---|
| Kleur | Black |
| Materiaal | IJzer |
| Lengte | 85 cm |
| Breedte | 85 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 85 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeKlok Byram Chestnut170,-In nabestelling (verwacht 01/06/2026)






